|
Expected to ship within 8 days of order Free shipping within Ireland! |
PCI Canon GPR-55 Compatible XL Toner Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - CF280XD - Black (Dual Pack) - 13800 Page Yield
| IN STOCK |
HP 201A Cyan Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge -201A - CF400A - Black - 1500 Page Yield
| IN STOCK |
Xerox Everyday Toner HP CF217A - Black
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - 507A - CE403A - Magenta - 6000 Page Yield
| IN STOCK |
PCI Canon 324 II Compatible XL Toner Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - Q6002A - 124A - Yellow - 2000 Page Yield
| IN STOCK |
Samsung MLT-D116L High Yield Black Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge P3010, P3015, P3015D Black - 12500 Page Yield
| IN STOCK |
HP 307A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge CE313A Magenta - 1000 Page Yield
| IN STOCK |
HP 216A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 87A Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
Xerox Everyday Toner HP CF212A/ CB542A/ CE322A/ CRG-116Y/ CRG-131Y - Yellow
| IN STOCK |
Ideal for printing professional-quality documents and marketing materials in the office, with consistent, high-quality results.
HP 131A Black LaserJet Toner Cartridge prints professional-quality documents and marketing materials in your home or office. Maintain productivity by avoiding wasted time and supplies. These cartridges are specifically designed for your printer.
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| PRINTER COMPATIBILITY | HP 131 toner cartridges work with: HP LaserJet Pro M251, M276 |
| PAGE YIELD | 1520 |
| PRINT TECHNOLOGY | Laser printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE WEIGHT | 800 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | Package width: 365 mm Package depth: 100 mm Package height: 110 mm |