|
Expected to ship within 2 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
C2G 8IN DisplayPort Male To VGA Female Adapter - Black
| IN STOCK |
Newer Technology HDMI Headless 4K Display Emulator
| IN STOCK |
StarTech 10IN USB Type B Male To HDMI Female Adapter with USB Audio - Black
| IN STOCK |
StarTech Mini DisplayPort to VGA Adapter - White
| IN STOCK |
StarTech 6IN Mini DisplayPort Male To DisplayPort Female Video Cable Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech 9.6IN HDMI Male To HD-15 VGA Female Adapter Converter - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite USB-C to 3.5mm Stereo Audio Adapter - Silver
| IN STOCK |
StarTech DisplayPort 1.2 To HDMI 1.4 Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech 7.9IN Mini DisplayPort Male To DVI-D Female Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech DisplayPort Male To HDMI Female Video Adapter
| IN STOCK |
C2G 10FT DisplayPort Male To DVI Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
StarTech USB Type-C Male To HDMI Female Video Adapter - Black
| IN STOCK |
Iogear GMDPHD4KA Active Mini DisplayPort to HDMI Video and Audio Adapter
| IN STOCK |
Kensington CA1100E USB-C to Ethernet Adapter
| IN STOCK |
C2G 8IN Mini DisplayPort Male To HD-15 VGA Female Adapter - White
| IN STOCK |
| TYPE | USB-C T0 HDMI Video adapter |
| CONNECTOR A | USB-C |
| CONNECTOR B | HDMI |
| CABLE LENGTH | 10cm |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | Aluminum Alloy |
| MAXIMUM RESOLUTION | Input: USB-C 3840 x 2160 Pixels Output: HDMI 3840 x 2160 Pixels (4K - 60Hz) |
| OUTPUT | Output: HDMI 3840 x 2160 Pixels (4K - 60Hz) |