32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| SPEED | 6400 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 32 |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 32 GB |
| INTEL XMP | Yes |