|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 2-pack Black/Tri-color (Cyan, Magenta, Yellow) Original Ink Cartridges (X4D37AE)
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 11 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Canon |
| OEM CODE | PG-540L BL |
| BLACK PAGE YIELD | 300 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 10 - 35 °C |