|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 26 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 57 Tri-color Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP DesignJet 728 Ink Cartridge - Matte Black
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 6ZD17AE |
| BLACK PAGE YIELD | 120 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 100 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 80 °C |
| WEIGHT | 89 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 361 mm |