32GB G.Skill DDR5 Flare X5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6200MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6400MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Fury Beast DDR5 5200MHz CL40 Single Memory Module Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology Fury Beast RGB DDR5 5600MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 7800 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 36 |
| VOLTAGE | 1.45 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |