| OUT OF STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, LGA 775 (Socket T), Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 8 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 80 mm |
| WEIGHT | 760 g |
| COLOR | Black, Silver |