|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
64GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 100 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Plastic |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 21.3 mm |