Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, LGA 775 (Socket T), Socket AM1, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| AIR FLOW | 52.5 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 14 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 126.5 mm |
| COLOR | Black |