|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
Logitech G G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
| IN STOCK |
Logitech B100 Optical USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse 1000 DPI Black/Grey
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS Wireless Multimode Rechargeable Wireless Mouse - Blur RB
| IN STOCK |
Logitech G203 LIGHTSYNC RGB Wired Gaming Mouse Black
| IN STOCK |
Logitech M170 Wireless USB Mouse - Grey
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Gold, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Gold
| IN STOCK |
Logitech M100 Wired USB Optical Mouse Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 70 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |