|
Expected to ship within 10 days of order Free shipping within Ireland! |
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming 16GB GDDR7 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
ASUS GT730-4H-SL-2GD5 NVIDIA GeForce GT 730 2 GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR4 Graphics Card
| IN STOCK |
Sapphire Pulse AMD Radeon RX 7600 Graphics Card - 8GB
| IN STOCK |
Asus Nvidia Geforce GT730 2GB GDDR5 Low Profile Graphics Card
| IN STOCK |
Asus GT1030-SL-2G-BRK GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
Asrock Steel Legend AMD Radeon RX 7600 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Asus Prime GE Force RTX 5080 NVIDIA 16GB GDDR7 Graphics Card
| IN STOCK |
Asrock Challenger AMD Radeon RX 7600 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
ASUS Dual AMD Radeon RX6600XT 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Sapphire PURE GAMING OC AMD Radeon RX 9070 16GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Inno3D NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GT 710 2GD3H LP Graphics Card
| IN STOCK |
XFX AMD Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 710 Low Profile Graphics Card - 2 GB
| IN STOCK |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| GPU | A400 |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR6 |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR6 |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR6 |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR6 |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR6 |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| INTERFACE | PCI Express x8 |
| COOLING TYPE | Active |
| COOLING TYPE | Active |
| COOLING TYPE | Active |
| COOLING TYPE | Active |
| COOLING TYPE | Active |
| MINI DISPLAY PORTS | 4 |
| MINI DISPLAY PORTS | 4 |
| MINI DISPLAY PORTS | 4 |
| MINI DISPLAY PORTS | 4 |
| MINI DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| CUDA CORES | Yes |
| CUDA CORES | Yes |
| CUDA CORES | Yes |
| CUDA CORES | Yes |
| CUDA CORES | Yes |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| SLOTS WIDTH | 1 |
| SLOTS WIDTH | 1 |
| SLOTS WIDTH | 1 |
| SLOTS WIDTH | 1 |
| SLOTS WIDTH | 1 |