Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS INFINITY-RB Wireless and Rechargeable Multimode Mouse, Blue
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Kensington MC Mouse for Life Ambidextrous Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Adesso iMouse E7 Wired Optical Left-Handed Vertical Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Evo Karma, Wireless Rechargeable Ergonomic Multimode Mouse
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 75 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 9 |
| RGB | Blue, Green, Red, Yellow |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 72 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |