| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | High-Speed data transfer, read speed rating up to 210X |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 210X |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | USB cable, neckstrap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Driverless in Windows ME/2K/XP/Vista, Mac OS 9.x, OS X Linux with USB storage support |
| DIMENSIONS | 72mm x 26mm x 6mm |
| WEIGHT | 19.5 g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |