| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Aluminium Chassis |
| TRANSFER RATES | Mainstream USB2.0 transfer rates |
| ACCESSORIES | None |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000/XP/Vista Max OS 9.x or later |
| DIMENSIONS | 55mm x 19mm x 6mm |
| WEIGHT | 16g |
| WARRANTY | 2 years warranty |