| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Centon Datastick Pro USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Gold SIP technology Water- and scratch-resistant Sturdy metal key design |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 30MB/sec Write speed up to 10MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Cap included |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000 Windows XP Windows Vista Mac OS X 10.3.5 or later |
| DIMENSIONS | 57 x 24 x 3 mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 2 years warranty |