16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Metal casing Attaches to keyring JetFlash Elite software |
| TRANSFER RATES | Read 30 MByte/s Write 8 MByte/s |
| ACCESSORIES | Key chain Quick start guide Warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows ME, 2000, XP, Vista Mac OS 9.0 or later |
| DIMENSIONS | 33.8mm x 13.1mm x 4.8mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |