16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology Data Traveler USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB 3.1 Type-A Black USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector, JetFlash Elite software for XP/Vista included |
| TRANSFER RATES | Read 18 MByte/s, Write 5 MByte/s |
| ACCESSORIES | Neckstrap, warranty card, Win98 driver CD |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 98 Second Edition Microsoft Windows® 2000 Microsoft Windows® ME Microsoft Windows® XP Microsoft Windows® Vista Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernal 2.4.2 or later Note: JetFlash Elite software is only compatible with Windows XP and Vista |
| DIMENSIONS | 64mm x 21mm x 10mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |