22TB Seagate 3.5 Inch Serial ATA 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate IronWolf 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Barracuda Serial ATA III 3.5-inch 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Enterprise Serial ATA III 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Guardian BarraCuda 2.5-inch SATA III 6Gbps 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
16TB Western Digital Red Pro Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
18TB Toshiba MG09 3.5 Inch Serial ATA III 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate IronWolf 3.5-inch SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
6TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
20TB Seagate Exos X20 3.5 Inch Serial ATA III 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAS5300-12T SAS 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAT5300-12T SATA 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Seagate Barracuda 2.5-inch 5400RPM SATA III 6Gbps 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital Blue 3.5 Inch Serial ATA 6Gbs 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2TB |
| FORM FACTOR | 3.5" internal desktop hard drive |
| INTERFACE TYPE | SATA 3.0Gb/s |
| CACHE | 32MB |
| RPM | 5900 rpm |
| DEVICE TYPE | Internal Hard Disk Drive |
| DATA TRANSFER RATES | 3.0Gb/s |
| HDD DETAILS | Seagate HDD |
| DIMENSIONS | 26.1mm x 101.85mm x 146.99mm |
| WEIGHT | 655g |
| OPERATING TEMPERATURE | Operating: 0 to 60 Celsius Non-operating: -40 to 70 Celsius |
| SHOCK TOLERANCE | 70g (operating) 350g (non-operating) |
| WARRANTY | 3 years warranty, directly with Seagate |