16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Night King USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Ultra-compact Vista compatible JetFlash Elite software included |
| TRANSFER RATES | Read 18 MByte/s, Write 9 MByte/s (16GB) |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Accessory strap, Cleaning cloth, quick start guide, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 2000 Microsoft Windows® ME Microsoft Windows® XP Microsoft Windows® Vista Microsoft Windows 7 Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 49.5mm x 15.8mm x 7.4mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |