16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Dual-Channel technology Translucent strip lights up during transfer |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 32MB/sec Write speed up to 18MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | - Microsoft Windows 2000 - Microsoft Windows ME - Microsoft Windows XP - Microsoft Windows Vista - Microsoft Windows 7 - Mac OS 9.0 or later - Linux Kernel 2.4.2 or later Note, JetFlash Elite software only suitable for Windows systems) |
| DIMENSIONS | 60.9mm × 19.3mm × 8.5mm |
| WEIGHT | 8.5g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |