| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Secure Lock 256-bit encryption software Durable metal casing |
| TRANSFER RATES | USB2.0 transfer speed, 480Mbps |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Lanyard License code for Secure Lock software |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows ME/XP/Vista/7 Mac OS 8.6+/9.0+/OS X (Secure Lock only suitable for Windows) |
| DIMENSIONS | 71mm x 27mm x 7mm |
| WEIGHT | 35g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |