16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
64GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Strong metal casing |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 25MB/sec Write speed up to 12MB/sec |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Linux 2.6 or later Mac OS 9.x upwards |
| DIMENSIONS | 56mm x 17mm x 7mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |