| 50+ IN STOCK |
|
Ready to ship today Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Durable silicone casing Unique Irish Leprechaun design |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 23MB/sec Write speed up to 20MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7, Vista, XP, 2000 Mac OS 9.0 or later |
| DIMENSIONS | 51mm x 35mm x 9mm |
| WEIGHT | 16g |
| WARRANTY | 2 years warranty |