8TB Seagate Barracuda 3.5-inch SATA III 5400rpm 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate SkyHawk Surveillance 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Guardian BarraCuda 2.5-inch SATA III 6Gbps 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Seagate Barracuda 2.5-inch 5400RPM SATA III 6Gbps 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Skyhawk 3.5 Inch SATA III 6GB/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
1.2TB Western Digital Ultrastar 2.5 Inch 10000RPM 128MB Cache SAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate IronWolf 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate 3.5 Inch SAS 12Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
16TB Western Digital Red Pro Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate 3.5 Inch SAS 12Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate IronWolf 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
14TB Western Digital Red Pro 3.5 Inch Serial ATA III NAS Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate IronWolf 3.5-inch SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital Purple 3.5 Inch Serial ATA Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 750GB |
| FORM FACTOR | 2.5-inch laptop hard drive |
| INTERFACE TYPE | SATA 3Gbps |
| CACHE | 16MB |
| RPM | 7200rpm |
| DEVICE TYPE | Internal hard disk drive |
| DATA TRANSFER RATES | SATA 3Gb/s |
| DIMENSIONS | 100.35mm x 69.85mm x 9.5mm |
| WEIGHT | 115g |
| OPERATING TEMPERATURE | 0°C to 60°C (operating) –40°C to 70°C (non-operating) |
| SHOCK TOLERANCE | 350G |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |