16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Stylish black design |
| TRANSFER RATES | USB3.0 transfer rates 5Gbps read/write |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7 Windows Vista Windows XP Mac OS 10.5.x Linux 2.6.x |
| DIMENSIONS | 61.83mm x 20.5mm x 12mm |
| WEIGHT | 20g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |