16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Super Speed USB3.0 |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 70MB/sec Write speed up to 18MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7/ Vista/ XP Windows 2000 Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 69.6mm x 20.9mm x 8.9mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |