2TB Western Digital Purple 3.5 Inch Serial ATA Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate Barracuda 3.5-inch SATA III 5400rpm 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAS5300-12T SAS 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate IronWolf 3.5-inch SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf 3.5 Inch SATA 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
14TB Western Digital Red Pro 3.5 Inch Serial ATA III NAS Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Barracuda Serial ATA III 3.5-inch 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Barracuda 3.5-inch Sata III 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAT5300-12T SATA 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Seagate Barracuda 2.5-inch 5400RPM SATA III 6Gbps 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
6TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Skyhawk 3.5 Inch SATA III 6GB/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
22TB Seagate 3.5 Inch Serial ATA 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate IronWolf 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate IronWolf 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1TB |
| FORM FACTOR | 3.5-inch form factor |
| INTERFACE TYPE | SATA 3Gbps |
| CACHE | 32MB |
| RPM | 7200rpm |
| DEVICE TYPE | Internal enterprise storage drive |
| DATA TRANSFER RATES | Up to 3Gbps (SATA II) |
| HDD DETAILS | WD single-platter design |
| DIMENSIONS | 146.99mm x 101.60mm x 26.1mm |
| WEIGHT | 710g |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |