| OUT OF STOCK (0 local - 0 remote) |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Retractable USB connector |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 180MB/sec Write speed up to 50MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7, Vista, XP Mac OS 9.x or later Linux 2.4 or later |
| DIMENSIONS | 53mm x 21.8mm x 11mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |