4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
NGS Duke Smartphone Travel Kit - Powerbank, Car & Wall Chargers and 8GB Micro SD Card
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Throne Power Bank
| IN STOCK |
NGS Twix 10 10,000mAh Power Bank USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QS15 20,000mAh Power Bank 2x USB Type-A, 1x USB Type-C, QC3.0 & PD3.0 Fast Charging, Black
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
PQI i-Power 105 Portable Battery Power Bank for iPhone 4 (1050mAh)
| IN STOCK |
2600mAh Marvel Iron Man Power Bank
| IN STOCK |
NGS QUIZ 20 20000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
4000mAh Minions Jail Time Dave Power Bank
| IN STOCK |
Silicon Power GP15 Power Bank 10,000mAh Black 2x USB Ports, USB Type-C
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, White
| IN STOCK |
NGS Twix 30, 30,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, Black
| IN STOCK |
| BATTERY CAPACITY | 2000mAh |
| BATTERY TYPE | Lithium ion cylindrical |
| INPUT | 5V/0.5A via USB |
| OUTPUTS | USB port |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V/1A |
| LED INDICATOR | Yes |
| ADAPTERS/TIPS INCLUDED | micro USB cable |
| WEIGHT | 72g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |