16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
64GB SanDisk Cruzer Glide USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB Centon Datastick Pro USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Stick Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Retractable USB connector Brushed aluminium surface |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 200MB/sec Write speed up to 100MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Lanyard |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, Vista, 7, 8 Mac OS 10.6 or later Linux 2.6 or later |
| DIMENSIONS | 63mm x 23mm x 7mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |