| 46 IN STOCK (46 local - 0 remote) |
|
Ready to ship Shipping within Ireland from only € 4.99! |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
16GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector SP Widget Security Software |
| TRANSFER RATES | Up to 480Mbps (USB2.0 speed) |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 Mac OS 10.3.x or later Linux 2.6.x or later |
| DIMENSIONS | 55.0mm x 20.0mm x 8.6mm |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |