|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
HP LaserJet 205A Yellow Original Toner Cartridge
| IN STOCK |
Brother Laser Toner Cartridge TN2320 Black - 2600 Page Yield
| IN STOCK |
Xerox Everyday Toner HP CF217A - Black
| IN STOCK |
PCI Canon GPR-55 Compatible XL Toner Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridges - 131A - Cyan, Magenta, Yellow - 5400 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - CC364A - Black - 10000 Page Yield
| IN STOCK |
HP 415A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
HP 203X High Yield Magenta Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - 124A - Q6003A - Magenta - 2000 Page Yield
| IN STOCK |
PCI HP Compatible LaserJet Toner Cartridge Pro M1130, M1132, M1134, M1136 Black - 1600 Page Yield
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge CE505ARPC Black - 2300 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge CF400X 201X - Black - 2800 Page Yield
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge Q7570A Black - 15000 Page Yield
| IN STOCK |
Xerox Phaser 6600/WorkCentre 6605 Black Toner Cartridge
| IN STOCK |
Get the best results from your HP printing system. HP Smart technology and chemically-grown toner formulas in HP 645A LaserJet Toner Cartridges work with your printer to deliver accurate, consistent colour and reliable, cost-effective performance.
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 pc(s) |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| PRINTER COMPATIBILITY | HP Color LaserJet 5500, 5550 |
| PAGE YIELD | 13000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Laser |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE WEIGHT | 2.9 kg |
| PACKAGE DIMENSIONS | 20in x 10in x 1in |