|
Expected to ship within 13 days of order Free shipping within Ireland! |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboards provide waterproof, Antimicrobial Product Protection, Plastic Standard Style, Long Cable with Seal Cap, Black, USB - QWERTY US English.
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Keyboard style: Curved Recommended usage: Universal |
| NORMAL KEYS | 104 |
| CABLE LENGTH | 1.83m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows operating systems supported Mac operating systems supported |
| DIMENSIONS | 174 x 459 x 35 mm (WxDxH) |
| WEIGHT | 0.80kg |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |