be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM Computer Case Fan - PWM
| IN STOCK |
Supermicro is a 40mm fan that includes 13000RPM fan speed. It has noise of 52.5dBA, 4-pin connectors, and 23.1CFM air flow. Dimensions: 40.0mm x 40.0mm x 28.0 mm, and black color.
Supermicro features include the following:
| FAN DIAMETER | 40mm |
| ROTATION SPEED | 13000RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 52.25dBA |
| AIRFLOW | 23.1CFM |
| CONNECTOR | 4-Pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12V |
| DIMENSIONS | Width: 40mm Depth: 40mm Height: 28mm |
| WEIGHT | 0.2268kg |