Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Xigmatek is a 120mm case fan with 3-pin connectors and airflow of 53.54CFM. It has 1400RPM, 12dBA and is a stylish, functional solution for all your computer cooling needs. Xigmatek features the following: 120mm, 1400RPM, 14dBA, 3-Pin connector, and airflows of 53.54CFM.
| FAN DIAMETER | 120mm |
| ROTATION SPEED | 1400RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 14dBA |
| AIRFLOW | 53.54CFM |
| CONNECTOR | 3-pin |
| DIMENSIONS | Width: 120mm Depth: 25mm Height: 120mm |
| WEIGHT | 0.14kg |