| OUT OF STOCK (0 local - 0 remote) |
LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
LVSun 3800mAh Power Bank for Smartphones and Small Tablets 2.0A Output Grey Edition
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
2600mAh Marvel Iron Man Power Bank
| IN STOCK |
NGS Twix 10 10,000mAh Power Bank USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QS28 20,000mAh with LCD Power Bank : 2x USB A Out, 1x Micro USB + 1x USB C In/out, Li-Polymer, QC3.0 & PD fast charging, Black
| IN STOCK |
NGS QUIZ 10 10000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
4000mAh Minions Jail Time Dave Power Bank
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, White
| IN STOCK |
NGS Duke Smartphone Travel Kit - Powerbank, Car & Wall Chargers and 8GB Micro SD Card
| IN STOCK |
NGS QUIZ 20 20000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
Silicon Power QS15 20,000mAh Power Bank 2x USB Type-A, 1x USB Type-C, QC3.0 & PD3.0 Fast Charging, Black
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Throne Power Bank
| IN STOCK |
NGS Twix 30, 30,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
STORM TROOPER - Show your support for the Empire and the New Order along with the Dark Side of the Force with this stylish 4000mAh Power Bank
Small, stylish and ultra-portable, this Power Bank will fit easily into your pocket, bag or purse. Small enough to carry anywhere, but powerful enough to keep your devices charged when you are on the move.
Star Wars Officially Licensed Product
Ideal accessory for Star Wars and Storm Trooper Fans - Suitable for most Smartphones and other devices that use Micro USB connections
| BATTERY CAPACITY | 4000mAh |
| BATTERY TYPE | Li-ION |
| INPUT | Micro USB 5V DC/1A |
| OUTPUTS | USB 5V DC/2A |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V |
| LED INDICATOR | Built in LED |
| MODEL | TFA Storm Trooper |
| WEIGHT | 140g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |