| 1 IN STOCK (1 local - 0 remote) |
|
Ready to ship today Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
16GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V DDR4 SO-DIMM Memory Module
| IN STOCK |
4GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2V CL22 DDR4 SO-DIMM Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Impact DDR4 3200MHz CL20 SO-DIMM Laptop Memory Module
| IN STOCK |
8GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Upgrade Kit (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws 2x4GB
| IN STOCK |
64GB OWC PC4-21300 2666Mhz DDR4 SO-DIMM Kit (2x32GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Team Elite DDR4 SO-DIMM 2666MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB OWC PC4-19200 2400MHz DDR4 SO-DIMM CL17 Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill 2666MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Upgrade Kit (CL19) 1.20V PC4-21300 Ripjaws 2x8GB
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
The 8GB DDR4 2666 MHz SO-DIMM Memory Module from OWC features a clock speed of 2666MHz. The memory module also includes a lifetime advanced replacement limited warranty.
| CAPACITY | 8GB |
| STANDARD | PC4-21300 |
| MEMORY SPEED | 2666MHz |
| VOLTAGE | 1.2V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Single module |
| FORM FACTOR | SO-DIMM |
| CONFIGURATION | 1x8GB |
| FEATURES | RoHS Certified |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |