1GB Team Elite DDR2 SO-DIMM 800MHz PC2-6400 laptop memory module (200 pins)
| IN STOCK |
1GB Team Elite DDR2 SO-DIMM 667MHz PC2-5400 laptop memory module (200 pins)
| IN STOCK |
1.0GB OWC Memory Upgrade Module
| CAPACITY | 1GB |
| STANDARD | PC2 5300 |
| MEMORY SPEED | 667MHz |
| SINGLE MODULE OR DUAL KIT | Single |
| CAS LATENCY | CL5 |
| FORM FACTOR | SO-DIMM |
| CONFIGURATION | 1x1GB |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |