| OUT OF STOCK (0 local - 0 remote) |
Noctua 200mm 800RPM Computer Case Fan - PWM
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Kaze Flex 92 RGB
92mm Case Fan
Designed with sealed FDB, Kaze Flex fan provides great airflow and quietness making it ideal for case or CPU cooler fan. RGB version brings fun for builders who enjoy RGB lighting for PC, the colors and modes are easily controlled and synchronized by RGB-enableed motherboard.
Specifications:
Dimension : 92 x 92 x 27mm
Bearing : Sealed Precision FDB
MTTF : 120.000 hrs
Voltage : 12V
Accessory : Molex Cable、Screws
Connector : RGB 4-Pin header (12V, G, R, B)
| FAN DIAMETER | 92 mm |
| ROTATION SPEED | 2300 RPM |
| QUANTITY | Single |
| LIGHTING | RGB |
| NOISE LEVEL | 7.3 - 28.83 dB |
| AIRFLOW | 6.75 - 48.88 cfm |
| CONNECTOR | RGB 4-Pin header |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 92 mm x 92 mm x 27 mm |