| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed Dual Channel |
| FEATURES | Dual Channel Technology |
| TRANSFER RATES | Up to 25MB/s (read) and 17MB/s (write) |
| ACCESSORIES | Lanyard, USB2.0 extension cable |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, 2000, ME, 98SE (driver necessary), and Mac OS |
| DIMENSIONS | 65mm x 15mm x 6mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |