32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Aegis 3000MHz PC4-24000 CL16 Dual Channel Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
32GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston 3200MHz CL22 DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
128GB OWC 2666MHz DDR4 RDIMM PC4-21300 288-pin CL19 Quadruple Channel Memory Upgrade kit for iMac Pro (4x 32GB)
| IN STOCK |
4GB Axiom PC4-17000 DDR4 2133MHz Memory Module
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta RGB DDR4 3200MHz CL16 Dual Memory Kit (2x16GB) - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Memory Kit (4 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Trident Z Royal Silver 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 RGB Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3200MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 (16-18-18-38) 1.35V Quad Channel Kit (4x8GB)
| IN STOCK |
This Crucial® CT2K16G4SFD824A Compatible 32GB (2x16GB) DDR4-2400MHz Unbuffered Dual Rank x8 1.2V 260-pin CL15 SODIMM Kit is 100% guaranteed to be compatible with your system and to work right the first time. Adding additional memory is the best way to increase the performance of your system. All our memory is built to strict JEDEC standards to meet or exceed the Tier 1 OEM's factory requirements.
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY SPEED | 2400 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | CL15 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 260-pin DDR4 |
| NUMBER OF PINS | 260 |
| CONFIGURATION | 2 x 16GB |
| PACKAGING | Retail packaging |