Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM Computer Case Fan - PWM
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
Revolutionary fan with modular design, an interlocking fan that can be linked up and operated with a fan and RGB cable. The included UNI HUB contains 4 designated UNI FAN ports. Each port can connect to a cluster of 4 UNI FANs via the cable module, allowing users to control up to 16 UNI FANs in one go. The L-Connect software enables users to control and adjust fan RPM, colors, brightness, and lighting effects with extreme ease. moreover, pass control to the motherboard.
| FAN DIAMETER | 140mm |
| ROTATION SPEED | 1500 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | (high speed): 30 dB |
| AIRFLOW | Maximum airflow: 70.5 cfm |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | DC 6 |
| POWER CONSUMPTION | (typical): 5.16 W |
| DIMENSIONS | (W x D x H): 144 x 142.25 x 25 mm |