AOC FHD VA 1920 x 1080 pixels Frameless Gaming Monitor - 24.5in
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 pixels Full HD LED HDR Gaming Monitor - 27 in
| IN STOCK |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
Dell P2419H 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Monitor - 24 in
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Portable USB 3.0 powered monitor
Connect this portable 16" extra monitor with one single USB cable. Smart features like the foldable stand and auto-pivot function make it effortless to use.
| SCREEN SIZE | 15.6 |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| SUPPORTED RESOLUTIONS | 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1376 x 768,1920 x 1080 (HD 1080) |
| ANTI-GLARE | Matte |
| REFRESH RATE | Maximum refresh rate: 60 Hz |
| VIEWING ANGLE | Viewing angle, horizontal: 160° Viewing angle, vertical: 160° |
| DISPLAY COLORS | 16.78 million colors |
| BRIGHTNESS | (typical): 220 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Contrast ratio (typical): 700:1 Contrast ratio (dynamic): 100000000:1 |
| RESPONSE TIME | 10 ms |
| ASPECT RATIO | 16.9 |
| HORIZONTAL SCAN RANGE | 30 - 83 kHz |
| VERTICAL SCAN RANGE | 50 - 76 Hz |
| COLOR | Black |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |
| WALL MOUNTABLE | 75 x 75 VESA |