Logitech Keyboard K120 - UK Layout
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Modern Looks, Classic Touch
The SK653 hybrid wireless gaming keyboard takes a modern approach to the classic mechanical keyboard with low profile switches housed in a sleek chassis for a drool-worthy aesthetic.
RGB Backlighting
Keep the lightshow going with per-key backlighting with endless customization.
Low Profile Switches
A reduced travel distance and actuation point with the same signature durability and precision.
Ergonomic Upgrades
New and improved ergonomic keycaps compared to its predecessor and adjustable feet now give you an even more comfortable typing experience.
Brushed Aluminum Design
Slim top plate, floating keycaps, and minimalistic design built with functionality in mind.
Multiple OS Support
Compatible with Windows 8 and above, macOS, iOS, and Android — easily soft-switch between all devices with a simple key combo.
Control Hybrid Wireless
Choose between wired Type-C connectivity or Bluetooth 4.0 wireless for up to 3 devices.
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth, USB-C |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Silver, White |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| BACKLIGHT | RGB Backlighting |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, MacOS, iOS, and Android |
| DIMENSIONS | (WxDxH): 125 x 430 x 26 mm |
| WEIGHT | 737 g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |
| MATERIAL | Aluminium, Plastic |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |