| IN STOCK |
| IN STOCK |
NGS Artica Patrol Wireless BT Stereo Headphones - Blue
| IN STOCK |
NGS Artica Patrol Wireless BT Stereo Headphones - White
| IN STOCK |
NGS Cross Step, In-Ear USB-C Wired Headphones with Microphone and Control Buttons, White
| IN STOCK |
NGS Cross Hop, Wired Headphones with Integrated Microphone, Black
| IN STOCK |
NGS Cross Step, In-Ear USB-C Wired Headphones with Microphone and Control Buttons, Black
| IN STOCK |
Adesso Xtream H5 Wired Multimedia Headphones w/Microphone
| IN STOCK |
NGS Artica Greed, Wireless BT Headphones, White
| IN STOCK |
NGS Artica Move True Wireless BT Stereo Earphones, White
| IN STOCK |
Jabra 510 Speakerphone - Black
| IN STOCK |
Marvel Captain America Foldable Headphones
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Foldable Headphones
| IN STOCK |
NGS MS103 Headset with Volume Control, Black
| IN STOCK |
NGS Artica Bloom Wireless BT Earphones, Azure
| IN STOCK |
| COLOUR | Black |
| SENSITIVITY | 98 ±3dB |
| CONNECTIVITY TECHNOLOGY | Wired |
| CONNECTOR TYPE | Jack 3.5mm connector for smartphones |
| CABLE LENGTH | 1.5m |
| MICROPHONE CONNECTIVITY | Detachable mic sensitivity: -40dB ±3dB Internal mic sensitivity: -38 ±3dB |
| TYPE | Headset |
| WEARING STYLE | Over Ear |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |