Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Real RGB LED CPU cooler with 4D patented corrugated fin design. Supports the latest high-performance CPU from AMD and Intel. Uses Zalman's patented DTH technology (Direct Touch Heat pipe) for maximum cooling performance. Zalman's original LED design provides wider and brighter LED effect in all direction
| SOCKET COMPATIBILITY | Supported processor sockets: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM2, Socket FM2+ |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1200 |
| AIR FLOW | 61.52 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 27 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminum, Copper, Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | Width: 132 mm Depth: 85 mm Height: 158 mm |
| WEIGHT | 740 g |
| COLOR | White |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |