Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Real RGB LED CPU cooler with 4D patented corrugated fin design. Supports the latest high-performance CPU from AMD and Intel. Uses Zalman's patented DTH technology (Direct Touch Heat pipe) for maximum cooling performance. Zalman's original LED design provides wider and brighter LED effect in all direction
| SOCKET COMPATIBILITY | Supported processor sockets: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4 |
| ROTATION SPEED (RPM) | Rotational speed (max): 1500 RPM |
| AIR FLOW | 49 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 27 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminum, Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 120mm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | Width: 140 mm Depth: 100 mm Height: 165 mm |
| WEIGHT | 880 g |
| COLOR | Black |