be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Real RGB LED CPU cooler with 4D patented corrugated fin design. Supports the latest high-performance CPU from AMD and Intel. Uses Zalman's patented DTH technology (Direct Touch Heat pipe) for maximum cooling performance. Zalman's original LED design provides wider and brighter LED effects in all direction
| SOCKET COMPATIBILITY | Supported processor sockets: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1500 RPM |
| AIR FLOW | 49 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 27 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminum, Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 2 |
| TYPE | CPU Cooler |
| DIMENSIONS | Width: 140 mm Depth: 100 mm Height: 165 mm |
| WEIGHT | 880 g |
| COLOR | White |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |