Lian Li O11 Dynamic Mini Snow Edition Mid-Tower Computer Case - White
| IN STOCK |
Lian Li Lancool 216R-X Midi Tower Computer Case - Black
| IN STOCK |
Phanteks Enthoo Pro Full Tower Computer Case
| IN STOCK |
Lian Li Lancool III Midi Tower Computer Case - Black
| IN STOCK |
Corsair 5000D Airflow Tempered Glass Mid-Tower Computer Case - White
| IN STOCK |
Phanteks Enthoo Pro Computer Case
| IN STOCK |
Phanteks Enthoo Pro 2 Tempered Glass Full Computer Tower
| IN STOCK |
Cooler Master Force 500 Midi Computer Tower - Black
| IN STOCK |
Corsair Airflow 4000D RGB Midi ATX Computer Tower - Black
| IN STOCK |
Phanteks Enthoo Elite Big Full Tower Computer Case
| IN STOCK |
Fractal Design North ATX Computer Tower - White
| IN STOCK |
Kolink Observatory Lite Mesh ARGB Midi Computer Tower - Black
| IN STOCK |
Cooler Master N200 Mini Computer Tower - Black
| IN STOCK |
Phanteks Enthoo Pro Tempered Glass Full Computer Tower - Black
| IN STOCK |
Front mesh design for optimal Airflow and showing RGB fans. Full acrylic side panel to show of your system in style.
| TYPE | Mid-Tower |
| MOTHERBOARD COMPATIBILITY | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| MAX PSU LENGTH | 180mm |
| RADIATOR COMPATIBILITY | Front:120mm, 240mm, Rear:120mm |
| COLOR | Black |
| SIDE PANEL WINDOW | Side window |
| LED | RGB |
| MAX GPU LENGTH | 31.5cm |
| MAX CPU COOLER HEIGHT | 160mm |
| INTERNAL 3.5 | 2 |
| INTERNAL 2.5 | 1 |
| EXPANSION SLOTS | 7 |
| PORTS | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: 1 |
| FRONT FANS INSTALLED | Front:2 x 120mm(RGB), Rear:1 x 120mm(RGB) |
| FRONT FANS SUPPORTED | Front:3 x 120mm, Top:2 x 120mm, Rear:1 x 120mm, Bottom:2 x 120mm |
| MATERIAL | Plastic, Steel |
| DIMENSIONS | Width: 206 mm Depth: 400 mm Height: 458 mm |
| WEIGHT | 3.7 kg |