Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 pixels Full HD LED HDR Gaming Monitor - 27 in
| IN STOCK |
AsRock Phantom Gaming FHD 1920 x 1080 pixels Curved Monitor - 27in
| IN STOCK |
AOC Full HD 1920 x 1080 pixels 240Hz Curved Gaming Monitor - 31.5in
| IN STOCK |
AOC FHD VA 1920 x 1080 pixels Frameless Gaming Monitor - 24.5in
| IN STOCK |
Dell P2419H 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Monitor - 24 in
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
The Lenovo C27-30 27-inch VA panel of C27-30 with 3-side near-edgeless design delivers large size display area as well as a modern look. AMD FreeSync™ applied on this product takes an image tearing out of the picture. Users can easily get into the best position with its adjustable tilt stand and option for VESA wall-mounting while eye comfort certification ensures comfortable viewing even for long hours.
| SCREEN SIZE | 27 |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| DISPLAY TYPE | LED |
| REFRESH RATE | 75Hz (Only for HDMI input) |
| DISPLAY COLORS | 16.7 Million |
| BRIGHTNESS | 250 cd/㎡ |
| CONTRAST RATIO | 3000:1 |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 VAC |
| AC INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |
| STAND ADJUSTMENTS | Angle (-5° / 22°) |
| WEIGHT | 10.47 lbs |
| AMD FREESYNC | Supported |